MEDA'YA BAKIŞ

YÖNETİM POLİTİKAMIZ

İletişim kanallarımız aracılığıyla bize ulaşan şikayet ve isteklerinizi şirket ilkelerimiz çerçevesinde, adil ve tarafsız bir gözle değerlendirerek çözüme ulaştırmak bizim için önemlidir.

Hizmetlerimizle ilgili bildirimlerinizi şikayet olarak değil de üzerinde çalışılması, düzeltilmesi ve önlem alınması amacıyla iletilen iyileştirme ve kendimizi geliştirme aracı olarak benimsiyoruz.

Öğrencilerimiz ve ailelerine beklentilerinin üzerinde hizmet verebilmek amacı ile memnuniyet süreçlerini tutarlı, sistematik, çözüm odaklı ve duyarlı bir şekilde düzenlemek, yürütmek ve geri bildirimde bulunmak şirket politikamızdır.

NEDEN MEDA

MEDA çalışanları olarak hizmet anlayışımızı, firmamızın faaliyet gösterdiği konulara dürüst, güvenilir, özenli ve ivedilikle çözümler üretmesi üzerine yapılandırdık,

Macaristan’da eğitim ve yaşam konularında uzman Macar asıllı yönetici ve danışman kadromuz ile üniversitelerin tüm kurumsal basamaklarıyla çabuklukla iletişim kurmaktayız, 

Üniversitelerin üst düzey yetkilileriyle aramızdaki yazılı ve sözlü iletişim ağımız, üniversitelerimize ve dil okullarımıza her sene yaptığımız düzenli ziyaretler, workshop katılımlarımızla güncellediğimiz bilgi alış verişleri, hizmetlerimizin güvenilirliğinin temelini oluşturmaktadır,

Çalıştığımız yüksek eğitim kurumları ve programlar hakkında aile ve öğrencilerimizi doğru olarak bilgilendiriyoruz, Türk aile yapısı gelenekleriyle yetişen öğrencilerimizin ihtiyaçlarını bilerek yurt dışında, özellikle Macaristan ve İrlanda’da yerleştirme yaptığımız programlar ve konaklama organizasyonu konularına titizlikle yaklaşıyoruz.

Öğrencimizin Macaristan’daki tahsil hayatı süresince danışmanlık hizmetlerimiz devam ediyor.

KURUMSAL

45 yıllık Macaristan ve Türkiye tecrübesi sayesinde titiz, deneyimli Macar ve Türk danışmanlarımız ile öncelikle Macaristan’da yüksek eğitim olmak üzere, son yıllarda eğitimin köklü ve disiplinli olduğu İrlanda, Kanada, Polonya ve Litvanya’da yüksek eğitim programları konusunda en iyi, güvenilir danışmanlık ve destek hizmetlerini vermek amacıyla kurulmuş olan firmamız MEDA’nın merkezi İstanbul’dadır ve şubesi yoktur.

MİSYONUMUZ

Öğrenci ve ailelerimizin memnuniyetini ön planda tutarak hizmet verdiğimiz tüm konularda dürüstlük ve güvenilirlik ilkeleriyle faaliyet göstermekte ve bu misyonumuzun sürdürülebilirliğini sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız.

MEDA olarak misyonumuz, 40 seneyi aşan Macaristan tecrübemiz ve eğitim danışmanlığı konusunda uzman, titiz Macar danışmanlarımızın tam zamanlı hizmet verdiği merkezimizde Macaristan’da yüksek eğitim konusunda en hızlı ve güvenilir hizmeti vermektir. Bu konuda kendimize güveniyoruz.

Macaristan’ın yanı sıra danışmanlık hizmeti verdiğimiz ülkelerin sayısını fazla artırmak istemiyoruz; bu sayede, odaklandığımız öncelikli ülkemiz Macaristan başta olmak üzere, İrlanda, Kanada, Litvanya ve Polonya’da belli sayıdaki eğitim kurumunu nitelikli olarak temsil etmekteyiz. Öğrencilerimizin ihtiyaçlarına kişisel odaklanma imkanımız böylece daha fazla olmaktadır.