İRLANDA

EMERALD CULTURAL INSTITUTE - JUNIOR

https://www.eci.ie

BROŞÜR

Broşür için tıkayınız...

 

Yaz Okulu

Emerald Cultural Institute

Şehir

Dublin

Kurslar

Multi Activity      

Intensive Course           

Trinity Walton STEM    

Young Adult Discover Dublin

English + AC Milan       

English + Tennis           

English + Horse + Riding

English + Golf                     

Program

2-3-4 haftalık programlar

Aktiviteler

Ödül Avı, İrlanda Müzik Geceleri, Sihir Şovları, Karaoke, Film Geceleri, Dans Geceleri

Tarihler

22 Haziran - 14 Ağustos 2020

Ücretler

1490€'dan başlayan paket fiyatlarla

 

25 yılı aşkın tecrübesi ile kaliteli eğitim ve kültürel programlar konularında bir marka olan Emerald Cultural Institute, her yıl 50 farklı ülkeden onlarca öğrenciyi ağırlıyor.

Dublin’in çevresine dağılmış birbirinden güzel kampüsleri ve her yaştan öğrencilerin ilgisini çekebilecek 8 farklı programı ile Emerald yaz tatilinizi geçirmeniz için mükemmel bir yer!

IALC ve ACELS gibi pek çok saygın, bağımsız kurum tarafından ödüllere layık görülen Emerald, ders programlarını ve eğitim anlayışlarını her daim enerjik, güncel ve eğlenceli tutarak öğrencilerinin beklentilerinin karşılıyor.

Mottosu “Yeni bir dil öğrenmek dünyaya ve hayata yeni bir bakış açısı getirir ve biz bu deneyimin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.” olan Emerald Cultural Institute sizin de eğlenirken çok şey öğrendiğiniz unutulmaz bir yaz tatili deneyimi yaşamanızı sağlayabilir.

ŞEHİR

James Joyce, Bernard Shaw ve Oscar Wilde gibi edebiyatçıları ve tarihi pub’ları ile ünlü Dublin, köklü tarihi ve edebiyat geleneği yanında en güzel pub’larına ve en keyifli gece hayatına sahip şehirlerinden birisi.

KAMPLAR

Multi-Activity Programme (11-17 yaş)

Bu program, bir yandan İngilizce öğrenirken diğer yandan İrlanda kültürünü tanımak isteyen öğrenciler için birebir. Bu programa katılan öğrenciler dans, müzik, tiyatro, şehir gezileri gibi birbirinden farklı pek çok aktiviteye katılırken diğer yandan haftada 15 ders İngilizce eğitimi alacaklar.

Intensive Programme (14-17 yaş)

 İngilizce dil sınavlarına hazırlanan ya da dil yeteneklerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmış bu programda öğrenciler haftada 15 grup dersi ve 6 ekstra ders olmak üzere toplamda 21 ders alacaklar. FCE (First Certificate in English) sınavına hazırlanabileceğiniz ya da Konuşma yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz bu programa dâhil olabilmek için minimum B1 seviyesinde İngilizce bilginiz olması gerekiyor. Intensive programda hafta içi ve hafta sonları çeşitli sosyal aktiviteler de yapılıyor.

Trinity Walton STEM Programme (13-14 yaş, 15-17 yaş)

Trinity Walton Club ve Emerald’ın ortak çalışması sonucu ortaya çıkan bu program öğrencilerin İngilizce yeteneklerini geliştirirken, bir yandan da STEM (Science {Bilim}, Technology{Teknoloji}, Engineering{Mühendislik}, Maths{Matematik}) bilgilerini artırmalarını sağlıyor. Bu programa katılan öğrenciler bilimsel kelime dağarcıklarını genişletme, problem çözme ve analitik düşünme yeteneklerini geliştirme fırsatına sahip olacaklar. Haftada 10 ders İngilizce ve 10 ders STEM eğitimi alacak olan öğrenciler mikro projeler üretme, matematiksel denklemler oluşturma gibi ilginç aktivitelere dâhil olacaklar. Bu programa katılabilmek için minimum B2 seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekiyor.

Young Adult Programme – Discover Dublin (16-18 yaş)

Bu program yaz tatilini yaşıtlarıyla beraber İngilizce öğrenerek ve gezerek geçirmek isteyen öğrenciler için ideal. Haftada 20 ders genel İngilizce dersleri alacak olan öğrencilerin aynı zamanda Dublin’i keşfetmek başta olmak üzere pek çok sosyal ve kültürel aktiviteye dâhil olma imkânı olacak.

English + AC Milan (11-17 yaş)

Futbol meraklıları için tasarlanmış bu programda, öğrenciler öğleden önce İngilizce derslerine öğleden sonraları ise AC Milan kulüp koçları ile futbol antrenmanlarına katılacaklar. Bu programda haftada 15 ders İngilizce dersi ve 10 ders futbol eğitimi var.

English + Tennis (11-17 yaş)

Saygın bir kuruluş olan David Lloyd Tenis Kulübü ile işbirliği yapılan bu programda öğrenciler profesyonel bir ekip tarafından eğitilme şansı elde etmiş olacaklar. Haftada 10 Tenis ve 15 İngilizce dersinin olduğu bu programda, Tenis okulu ve Dil okulu arasındaki ulaşım sağlanacaktır.

English + Horse Riding (11-17 yaş)

 Bu programa katılacak öğrenciler binicilik geleneğinin inceliklerini öğrenirken İngilizcelerini geliştirme fırsatı yakalayacaklar. Programda haftada 10 ders binicilik ve 15 ders İngilizce olacak.

English + Golf (11-17 yaş)

Bu programa katılan öğrenciler gündüzleri İngilizce derslerine katılırken öğleden sonraları lisanslı PGA Profesyonelleri ile çalışma fırsatı yakalayacaklar. Haftada 10 Golf dersinin ve 15 İngilizce dersinin olduğu bu programda öğrenciler Golf sporunun tüm inceliklerini öğrenecekler.

KONAKLAMA

İsteğinize göre Aile Yanı Konaklama ya da Yurt Konaklama birini seçebilirsiniz. İki konaklama seçeneğinde de 3 öğün yemek sağlanacaktır.

Aile yanı konaklamayı seçerseniz, İrlandalı bir aile ile yaşayarak İrlanda kültürünü yakından tanıyabilir, orada ikinci bir aileye sahip olabilirsiniz.

Yurt konaklamayı seçerseniz, Emerald’ın mükemmel binalarından birinde konaklama, yeni arkadaşlar ve deneyimler elde etme şansı yakalayacaksınız.

AKTİVİTELER

Her ne kadar Emerald’ın aktivite takvimi seçeceğiniz programa göre farklılık gösterse de, her programa dahil olan bazı aktiviteler var. Hafta sonları tam gün kültürel geziler, yurtta konaklıyorsanız haftanın her akşamı; aile yanında konaklıyorsanız haftanın 2 akşamı Ödül Avı, Film Gecesi, Temalı Disko, İrlanda Müziği, Karaoke, Oyun Gecesi gibi çeşitli etkinlikler, aktivite takviminin ayrılmaz parçaları.