İSPANYA

TAPLINGO

www.taplingo.es

VİDEO

https://www.youtube.com/watch?v=dzE1vVzH2F8

https://www.youtube.com/watch?v=tsgHmESdxDU

BROŞÜR

Broşür için tıkayınız...

TANITIM

Tanıtım dosyası için tıklayınız...

Yaz Okulu

TAPLINGO MALLORCA

Şehir

Palma de Mallorca

Kuruluş

2001

Kurslar

Aile Yanı 

Konaklama:

Adventure + Culture
(13-18 yaş)

Oceanography + Adventure 
(13-18 yaş)

Yurt

Konaklama:

Adventure + Culture 
(13-18 yaş)

Oceanography + Adventure 
(13-18 yaş)

Languages + Watersports 
(10-15 yaş)

Hotel

Konaklama

Adventure + Culture 
(13-18 yaş)

Oceanography + Adventure 

(13-18 yaş)

Program

İngilizce/İspanyolca
(haftada 15 saat)

İngilizce/İspanyolca
(haftada 15 saat)

İngilizce/İspanyolca
(haftada 15 saat)

Aktiviteler

Su Sporları, Sahil Voleybolu, Dalış, Tenis, Golf, Açık Hava Sinema Gösterileri, Geleneksel İspanyol Yemekleri Yapımı, Sanat Müzeleri, Bisiklet Turları

Tarihler

21 Haziran - 29 Ağustos 2020 tarihleri arası 2-6 haftalık kurslar

Ücretler

2 Haftalık 1590€'dan başlayan paket fiyatlar

Taplingo Dil Okulu öğrencilerine hayatlarının deneyimini vaat ediyor. Bir aile şişletmesi olan Taplingo’nun dil eğitimi alanında 15 yılı aşkın bir tecrübesi var. Dil öğrenimi için duydukları tutku sayesinde programlarını her daim ilgi çekici, eğitici, maceraperest ve her şeyden önce eğlenceli kılmaya çalışıyorlar. Programlarını sadece dil eğitimi verme amacı ile değil, yemeğinden kültürüne, sahillerinden şehirlerine kadar her yönüyle Akdeniz kültürünü ve yaşam tarzını öğrencilerine aktarma üzere tasarlıyorlar.

Taplingo’yu özel kılan noktalar bir aile işletmesi olması, mükemmel konaklama olanakları sunması, kaliteli, arkadaş canlısı ve dinamik bir öğretmen kadrosuna sahip olması, pek çok kültürel ve sportif aktivite olanağı sunması ve tüm bunları uygun fiyat politikasını benimseyerek gerçekleştirmesi.

ŞEHİR

Mallorca Adası dünyanın en turistik destinasyonlarından bir tanesi. Güzel beyaz kumsalları, pek çok su ve açık hava sporlarına olanak sağlayan doğası, eşsiz kültürü ve güvenli ortamıyla çocukların lisanlarını geliştirirken yaz tatilini geçirmeleri için Palma de Mallorca’dan daha ideal bir yer düşünülemez.

YAZ KAMPLARI

Languages + Watersport (10-15 yaş)

Öğrenciler İngilizce ya da İspanyolca dillerinden dilediklerini öğrenirken her gün öğleden sonra 3 saat boyunca pek çok su sporunu öğrenme ve deneme şansı bulacaklar. National Sailing School’dan gelecek olan eğitmenlerin de yardımı ile öğrenciler kürek tekniklerinden surf tahtasında dengede durmaya kadar pek çok farklı şey öğrenecekler.

Bu programa kayıtlı olan öğrenciler sahil kenarında bir yurtta kalacaklar. Odalarını ve banyo/tuvaletleri ortak kullanacaklar.

Adventure + Culture (13-18 yaş)

Öğrenciler İngilizce ya da İspanyolca dillerinden dilediklerini öğrenirken su parkurlarından flamingo gösterilerine, Tramuntana Dağlarına tırmanıştan İspanyol yemek derslerine birbirinden oldukça farklı ve eğlenceli pek çok aktiviteye dâhil olacaklar. Okul şehir merkezinde olup konaklama okul arası 10 dk sürmektedir.

Oceanography + Adventure (13-18 yaş)

Avrupa’da bir benzeri daha bulunmayan bu özel programda öğrenciler adada konusunda uzman, tecrübeli deniz biyologları ile birlikte Akdeniz’in büyüleyici deniz altı yaşamını keşfetme fırsatı yakalayacaklar. Program sayesinde öğrenciler sahilleri ve okyanusu daha yakından tanıma imkânına sahip olacaklar. Denizbilim aktiviteleri adanın her yerinde, karada ve denizde yapılmaktadır.

KONAKLAMA

Konaklamalar tam pansiyondur.

Aile Yanı Konaklama: Aile yanında kalan öğrencilerin İspanyolcalarını geliştirme ve İspanyol kültürünü daha yakından tanıma fırsatı olacaktır. Ailelerin hepsi

Yurt Konaklama: Üniversite kampüsünün içinde bulunan bu yurt Palma şehir merkezine çok yakın. Paylaşımlı ve tek kişilik odaların bulunduğu bu yurtta aynı zamanda çalışma odaları ve TV odası da bulunuyor.

Hotel Konaklama: Palma Limanı’nın hemen yanına konumlanmış olan bu 3 yıldızlı otelin bir havuzu da var. Her odada bir TV, özel banyo ve özel balkon bulunmaktadır.

Watersport Yurdu: Watersport programına kayıt yaptıran öğrenciler limanda bulunan ayrı bir yurtta konaklayacaklar. Burada denizli manzaralı paylaşımlı odalarda kalacaklar. Bu programdaki öğrencilerin dersleri de burada işlenecektir.

Programa Neler Dahil?

  • Ders ücretleri
  • Aile yanı konaklama – yemekler dâhil
  • Yurtta konaklama – yemekler dâhil
  • Akşam ve hafta sonu aktiviteleri
  • Geziler
  • Ders kitabı ve materyaller
  • 24 saat öğretmen gözetimi
  • İngilizce/İspanyolca Dil Eğitimi Sertifikası

Havayolu transferi 50€’dan başlayan fiyatlarla sağlanabiliyor.