İNGİLTERE

ENGLISH in MARGATE

https://englishinmargate.com/

VİDEOLAR

 https://www.youtube.com/englishinmargate

BROŞÜR

https://englishinmargate.com/wp-content/uploads/2016/12/EIM-Brochure-2017-English.pdf

ŞEHİR

Margate

Londra’nın merkezine 90 dakikalık bir mesafede bulunan sevimli bir kasaba olan Margate, “İngiltere’nin Bahçesi” de denen Kent bölgesinde bulunuyor. Müzeler, sanat galerileri, tiyatrolar, sinemalar, gece kulüpleri, alışveriş merkezleri gibi pek çok farklı eğlence alternatifi bulunan Margate, altın kumlu sahilleri ile de İngilizlerin en gözde tatil merkezlerinden.

OKUL HAKKINDA

Arkadaş canlısı ortamı, güler yüzlü öğretmenleri ve kaliteli eğitimi ile adından sıkça söz ettiren English in Margate Dil Okulu her yıl dünyanın farklı yerlerinden gelen onlarca öğrenciyi ağırlıyor. Yetişkinlere yönelik eğitim veren EiM’de, amacınız ister İngilizcenizi geliştirmek ister İş ya da Sınav odaklı İngilizce öğrenmek olsun aradığınızı bulacağınıza emin olabilirsiniz.

British Council ve Bildungsurlaub gibi pek çok saygın kurum tarafından da tanınmış olan English in Margate’in kampüsü şehir merkezindeki tarihi bir binada bulunuyor. Öğrenci odaklı eğitim anlayışları ve uzman kadrosu ile English in Margate hem İnglizce öğrenmek hem de İngilitere’nin en güzel kıyı şehirlerinden birinde deniz tatili yapmak isteyen herkes için ideal.

KONAKLAMA

Aile Yanı Konaklama

Öğrenciler İngiliz bir ailenin yanında, özel bir odada konaklarlar. Hafta içleri kahvaltı ve akşam yemeği, hafta sonları 3 öğün yemek aile tarafından karşılanır.

Dilerseniz ekstra bir ücret ödeyerek daha geniş, televizyonlu ve özel banyolu bir odada konaklayabilirsiniz.

Paylaşımlı Öğrenci Evleri

Öğrenciler isterlerse kendi yemeklerini yapabilecekleri, bir ya da iki kişilik odalarda konaklayabilirler. Tüm evlerde Wi-Fi bulunur ve her hafta temizlikleri yapılır.

Paylaşımlı oda fiyatları evin konumu ve özelliklerine göre değişebilmektedir.

KURSLAR

 • 1 ders = 45 dk
 • English for Beginners: ilk 4 hafta haftada 20 ders + bireysel çalışma, sonraki haftalarda 30 ders/minimum 8 hafta/Başlangıç seviyesindeki öğrenciler için
 • Standard Course: Haftada 20 ders
 • Intensive Course: Haftada 30 ders
 • Intensive Course + Professional Training: Paket program olan bu kurs 4 hafta sürmekte olup hafta 30 ders Genel İngilizce eğitimi ve profesyonel İngilizce eğitimi, standart tam pansiyon ev konaklaması, tüm gezi ve aktiviteler programın fiyatına dâhildir.
 • English for Specific Purposes (ESP): Haftada 20 Genel İngilizce Dersi + 10 ESP dersi/B1 ve üzeri öğrencilere uygun, havacılık, hukuk, mühendislik, turizm&hizmet, petrol ve gaz, bankacılık, hemşirelik, topluluğa hitap etme vb.. gibi pek çok alana ve sektöre özel dersler mevcuttur.
 • Combination Course: Haftada 20 Genel İngilizce Dersi + 4-8-12 özel ders
 • Personal English Course: Haftada 20-40 arası özel ders, öğretmenin evinde konaklama seçeneği
 • Executive Package:  20 Grup dersi + 10 özel ders
 •  IELTS Courses:  Haftada 20 ders sınav hazırlık/4 haftalık kurslar/ Minimum B1 seviyede İngilizce
 • Cambridge FCE & CAE Courses:  FCE için B1, CAE için B2 minimum İngilizce seviyesi gerekmektedir./Haftada 30 ders sınav hazırlık./6 haftalık kurslar.  
 • English + Internship Programme: İngiltere’de çalışma deneyimi kazanmak isteyen öğrenciler için tasarlanmış programa katılım için minimum B1 seviyesinde İngilizce bilginizin olması gerekmektedir. Stajlar minimum 4 hafta sürmektedir ve staj öncesinde minimum 2 hafta Intensive(haftada 30 saat) İngilizce derslerine katılmanız gerekmektedir. Yönetimden öğretmenliğe kadar pek çok alanda staj imkânı bulunmaktadır. Program sonrasında her öğrenciye bir katılım sertifikası verilir ve staj boyunca gerekli destek sağlanır.

AKTİVİTELER

Öğrencilerinin başarısına olduğu kadar sosyal hayatlarına ve İngiltere’de geçirdikleri zamanın keyifli olmasına da oldukça önem veren EiM, sosyal aktivite programını da buna göre hazırlıyor. Aktiviteler genellikle Hawley Club etkinlikleri ve yakın yerlere geziler olarak ikiye ayrılıyor.

Hawley Club: English in Margate’in lisanslı barı olan Hawley Club, öğrencilerin sosyalleşmesi ve yeni arkadaşlar edinmesi için mükemmel bir olanak! Bedava internet bağlantısı, internet kafesi, bilardo masası ve atari oyunları da bulunan Hawley Club’da haftada 2-3 gün film geceleri, kültür geceleri, casino geceleri, dans geceleri gibi pek çok aktivite düzenleniyor.

Gezi paketi: Haftalık fiyatı £20 (2 haftadan uzun süreli kalanlar için) olan gezi paketi Oxford, Canterbury, Londra gibi İngiltere’nin en güzel ve meşhur yerlerine tam ve yarım günlük geziler içeriyor.

ENGLISH in MARGATE 2020 FİYATLAR

İhtiyacınıza uygun eğitim paketler hakkında bilgi almak için lütfen bizi 0212 270 64 18 – 19 numaralarından arayın veya form doldurunuz